Tempobet Para Yatırma 2020

Tempobet’e 2020’de para yatırmak için 15’e yakın aktif seçenek bulunmaktadır. Sorun yaşamadan işlem gerçekleştirebilmek için bu içeriği dikkatli okuyabilirsiniz. Tempobet’e yeni adresinden giriş için de alttaki linki kullanabilirsiniz. Sonrasında Tempobet ödeme ile yazımız her yatırım yöntemini açıklayarak devam edecek.

1. Tempobet’e Papara ile Para Yatırma

Tempobet para yatırma sayfasına giriş yaptığınızda ilk iki seçenek papara yöntemidir. Çünkü 2020 yılına geldiğimizde en yoğun kullanılan yöntemdir. Papara’nın iki farklı yöntemini de açıklayacağım ama öncelikle her iki alternatifi kullanmak için de Papara hesabınız olması gerekir. Eğer hesabınız yoksa ücretsiz oluşturabilirsiniz. Sadece Tempobet’e yatırım yapmak için değil, bankalar arası havale saati kapandığında para transferi gerçekleştirmek için resmi yasal şirkete üye olabilirsiniz. İki yöntemimize gelince;

Jet Papara: Bu seçenek sol tarafta gördüğünüz ekran görüntüsündeki gibidir. İlk açılan ekranda banka seçin yazar ama tek seçenek olarak papara görünür. Seçimi yaptıktan sonra resimdeki gibi yatırabileceğiniz tutarlar listelenir. Ben en düşükten aldım resmi bu liste 12.000 TL’ye kadar uzanır. Siz istediğiniz tutarı seçiyorsunuz ve devam butonuna tıklıyorsunuz. Papara hesabınıza giriş yapacağınız aracı kurum sayfası açılıyor. İnternet bankacılığı gibi hesabınıza giriş yapaıp gerekli şifreleri girerek ödemenizi anında onaylamış oluyorsunuz.

Sade Papara: Bu seçimde yatıracağınız tutar listeli gelmiyor. Yatıracağınız tutarı siz giriyorsunuz. Üst limit 10.000 TL olmak koşuluyla. Daha sonra size bir papara hesap numarası veriliyor. Ayrı bir sayfadan papara internet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak size verilen numaraya yazdığınız tutar kadar para gönderiyorsunuz. Ödemenizi gerçekleştirdiğinizde Tempobet’de ekranda ödemeyi yaptım butonu çıkıyor. Son aşamada o butona da tıklayıp, yaklaşık 5 dakika kadar paranın hesabınıza geçmesini bekliyorsunuz.

2. Kripto (Bitcoin) ile Para Yatırma

2. yöntem kripto paradır. En biliniri bitcoin olsa da bu yöntemi seçtiğinizde Ripple, Ethereum, Tether, Bitcoin Cash, Litecoin ve Dogecoin kripto paraları ile de para yatırabiliyorsunuz. İlk yapacağınız her yöntemde olduğu gibi tutarı girmek. Sonrasında size hangi kripto parayı istediğinize dair ekran açılıyor. Bitcoin veya diğer coinlerden birisini seçin. Yandaki sayfada olduğu gibi size yatırmanız gereken kripto para miktarı ve göndereceğiniz adres çıkıyor. Cüzdanınıza giderek bitcoini gönderiyorsunuz. 30 dakika geçmeden bu işlemi yapmalısınız. Sonra hesabınıza para geçiyor.

Bitcoin ile para yatırma 2020 yılında en gözde seçeneklerdendir. Yasal olarak faliyette olamayan siteye bu tercih ile yatırım yaparsanız güvenliğiniz açısından iz de bırakmamış olursunuz. Yasal hükümlülükleri belirlenmemiş yöntem artık neredeyse gerçek bir para birimine dönüştüğü için tereddüt yaşamanıza da gerek yok. Eğer bitcoin ile para yatırma gerçekleştirirseniz, bitcoin ile de çekim gerçekleştirebiliyorsunuz.

3. Banka Havalesi / Hemen Havale ile Yatırım

Tempobet’de banka havalesi ile para yatırım seçenekleri artık daha güvenli. 2 yıldır bir aracı kurumun geliştirdiği yöntemi neredeyse tüm siteler ortak kullanıyor. 3 farklı hemen havale seçeneği var. Bu farklılık sadece ayrı aracı kurumları işaret ediyor. Her birinde bankalar ve listedeki tutarlar farklı olabileceği için 3 banka havalesi yöntemine de göz gezdirmeniz gerekebilir. Sitemin işleyişi basit. Türkiye’de internet bankacılığı kullandığınız bankalardan birisini seçiyorsunuz. Tutarı siz belirleyemezsiniz. Tutar listesinden seçmelisiniz. Arkasından seçimini yaptığınız bankanın internet bankacılığını gireceksiniz. Havale/EFT için zaten program sizi yönlendiriyor. Siz sadece telefonunuza gelen masajları giriyorsunuz. Kolay ve sık kullanılan güvenli yöntemdir. Banka havalesinde Ziraat bankası ile para yatırma, akbank dahil tüm Türk şirketlerini bulabilirsiniz.

4. Cepbank ile Para Yatırma

Cepbank için 5 farklı banka bulunmaktadır;

  • İş Bankası
  • Ak Bank
  • Garanti Bankası
  • Yapı Kredi
  • Deniz Bank

Bu 5 bankadan birisinde internet bankacılığı varsa bu yöntemi seçebilirsiniz. En az 100 Lira, en çok 1000 Lira yatırabilirsiniz. İnternet bankacılığından arkadaşınıza bir para gönderin. Bu hemen ulaşabileeğiniz ve durumu anlatabileceğiniz birisi olmalı. Arkadaşınıza bir kod gelecek onu not alın. Sonra Kendi telefon numaranız, karşı tarafın telefon numarası ve doğum tarihi ve ona giden mesaj (şifre) ile formu dolduruyorsunuz. 30 dakika / 60 dakika süresinde kontroller yapılıyor. Bilgiler doğruysa hesabınıza bakiye yükleniyor.

5. QR Kod ile Para Yatırma

Bu seçenek cepbank ile anında banka havalesinin karışımıdır. En fazla 4000 TL yatırabileceğiniz yöntemde sadece 4 banka çalışıyor. Bankalardan birisini seçip o şirketin internet bankacılığına bağlanıyorsunuz. Yine program sizi yönlendiriyor ve işlem anında gerçekleşiyor.

6. Tempobet Ecopayz Para Yatırma Yöntemi Nasıl Kullanılır?

Ecopayz yöntemi için bu resmi e-cüzdana üyeliğiniz olmalı. Tempobet para yatırma sayfasında hesap aç butonu olduğu gibi ecopayz.com adresine giderek de üye olabiliyorsunuz. Papara gibi legal bankacılık sistemidir. Türkiye’de hem para yatırma hem de para çekmede kullanabileceğiniz Ecopayz’a üye olduktan sonra o hesabınıza kredi kartı veya banka havalesi ile masrafsız yatırım yapabiliyorsunuz. Eco hesabınızdaki parayı Tempobet’e transfer ederken de masraf yok. Ya da Tempobet’den Eco’ya para çekerken. Masraf sadece Ecopayz hesabınızdaki bakiyeyi bankaya çekerken oluyor. tek seferde milyona yakın parayı çekebilirsiniz. Bunun için de 40 Liraya yakın masraf alıyorlar. Benim tavsiyem bu yöntemi gizliliğiniz için kullanabileceğiniz ama çekimlerinizi tek kalemde değil de farklı bankalara 3-4 kalemde yapmanız yönünde. Sodaki ekran görüntüsü tutarı girdikten sonra karşınıza çıkandır. Eco hesabınıza şifre ve hesap numaranızla girince bakiyeniz görüntülenir. Onay vererek yatırımınız anında gerçekleşir.

7. PayKasa ile İşlem

Eskiden ukash vardı. Şimdi ise yerini paykasa aldı. Banka havalesi, papara ve bitcoin bu e-kartların yerini oldukça doldurdu. Artık ilk 3 saydığım işlem güvenli olunca paykasa gibi yöntemlerin kullanımı azaldı. Ancak yine de internetten paykasa satışı diye aratarak havale ile şirketlerden 10 ile 5000 Euro arasında paykasa kart numarası alabiliyorsunuz. Tempobet’de Euro karşılığı neyse o yatar. Euro 6.65 lira ise 1000 Euro yatırdığınızda 6650 Lira hesabınıza geçer. Ama Paykasa’yı satan aracı kurumlar komisyon talep edebilir. Eğer komisyonlar yüksekse çok gerekli olmayan bir yöntemdir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir